Ixon Pro Eddas Adv. Hansker Sort/gul Cordura Skinn Primaloft Silver Ixon Pro Eddas Adv. Hansker Sort/gul Cordura Skinn Primaloft Silver

Ixon Pro Eddas Adv. Hansker Sort/gul

Cordura Skinn Primaloft Silver

Varenr: 300111074-1072-00
Veil.1 299,00
Salgsenhet: 1Par
BeskrivelseAlternativerOm Produsenten
Beskrivelse

Ixon Pro Eddas Adventure/Touring hansker

Pro Eddas hanske er en vanntett, varm, komfortabel og lett hanske - utviklet for lengre turer hvor temperaturen og været kan bli både kjølig og vått.

 

Konstruert av Cordura Ripstop i øvre del og geiteskinn i håndflate

  • 40g Primaloft Silver i øvre del og 40g i håndflate
  • Micro fleece liner
  • Middels lang mansjett med stramming
Alternativer
Om Produsenten

Ixon banner

 

Ixon logo

 

IXON er et merke for motorsykkelutstyr laget av og for motorsyklister. Selskapet ble grunnlagt i 1996 i Frankrike av Thierry Maniguet, en stor motorsykkelentusiast. I dag er det blitt til et internasjonalt merke distribuert i over 70 land. Men det har holdt seg til røttene sine - Thierry Maniguet er fortsatt i spissen for IXON, og hovedkvarteret er fortsatt i Frankrike, i Mâcon. Hos IXON kombineres lidenskap og ekspertise, slik at varene du bruker virkelig oppfyller dine behov og bidrar til å forbedre kjøreopplevelsen din.