All Balls Hjullagersett bak-GG/HQ/KTM+ MC/TC/KX/KDX/SX/SXS/XC, 65-500cc

All Balls Hjullagersett bak-GG/HQ/KTM+

MC/TC/KX/KDX/SX/SXS/XC, 65-500cc

Varenr: 25-1345
Veil.249,00
Salgsenhet: 1Sett
BeskrivelseTeknisk InfoPasser TilAlternativerOm ProdusentenKjøretøyliste
Beskrivelse


All Balls Racing leverer komplette A-Armer, akslinger, foringer, kule- og lagerledd og det meste av fjæringskomponenter til alle kurante modeller av MC, MX, Vann/Snøscootere, ATV- og UTV’er på markedet. All Balls leverer produkter som overgår OEM-produkter i kvalitet og vil forbedre både håndtering og kjørefølelsen på ditt kjøretøy.

 

 


Teknisk Info

Produktinformasjon

OEM Ref. KTM 0625060037


Passer Til

Alternativer
Om Produsenten

All Balls banner

 

All Balls logo

 

Alt du trenger i en praktisk pakke til priser du har råd til for å holde deg gående uke ut og uke inn. All Balls tilbyr industriens mest omfattende serie med lager- og tetningssett, drivlinje og opphengssett. Enten du kjører på veien eller i terrenget, ATV-er eller UTV-er, har vi deg dekket med lagrene og drivlinjekomponentene du trenger for å håndtere alle typer kjøring!

 

Kjøretøyliste
MerkeModellCCFraTil
KawasakiKDX25019831984
KawasakiKX12519781982
KawasakiKX25019821984
KawasakiKX50019831984
KTMSX6520002017
KTMSXS6520132014