12534 12534

ISON 138 Oljefilter - Arctic Cat, Suzuki

Aprilia, Cagiva, Kawasaki, Kymco

Varenr:ISON138
Veil.99,00
BeskrivelseTeknisk infoPasser til
Beskrivelse

 

ISON er et veldig bra alternativ for ”high end” oljefiler på markedet. Det dekker over 95% av alle motorsykler på det europeiske markedet. ISON filteret matcher og til og med overgår OEM spesifikasjoner. Prisene er meget konkurransedyktige.

1. BYPASS VENTIL

For å sikre best mulig flow i filteret og best mulig ytelse ved høye oljetrykk har den innbygget «bypass Ventil»

 

2. FILTRERINGSMEDIET

Ved hjelp av optimale spesifikasjoner i filtereringsmediet sikrer man maksimalt filtrering og levetid på filteret.

 

3. DOBBEL FLENS

Dobbel flens mellom platen og filteret minsker sprengingsfaren på filteret.

 

4. KVADRATISK UTFORMING

Kvadratisk utformet pakning forhindrer at pakningen kan sige ut.

 

5. ANTI DRAIN BACK SEAL

Anti Drain back seal forhindrer oljen i å gå tilbake i filteret og inn i veivhuset.

 

6. SPIRALRØRET

Det perforerte spiralrøret sikrer høy strukturell styrke og hindrer filteret fra å kollapse.

 

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Ison
OEM Ref. Arctic Cat 0812-005
Overgangsnummer - Universal HF138
OEM Ref. Kymco 1541A-PWB1-900
OEM Ref. Suzuki
  • 16510-03G00-X07
  • 16510-06B01
  • 16510-34E00
  • 16510-06B00


Passer til
MerkeModellFraTil
APRILIARSV4 1000 20092010
APRILIARSV4 1000 APRC R20122014
APRILIARSV4 1000 APRC SE20112014
APRILIARSV4 1000 R20102011
APRILIARSV4 1000 RF20152017
APRILIARSV4 1000 RR20152017
APRILIARSV4 1000 V4 APRC R20112014
APRILIAV4 1100 20152016
APRILIAV4 1100 RR20152017
ARCTIC CAT40020032004
ARCTIC CAT40020032008
ARCTIC CAT40020052008
ARCTIC CAT45419961998
ARCTIC CAT50019982004
ARCTIC CAT50020042009
ARCTIC CAT50020052008
CAGIVA65020012007
CAGIVA100020002005
CAGIVA100020002005
CAGIVAX3 1000 20032004
KAWASAKIKLV 1000 20042005
KYMCO40020092010
KYMCOMXU 400 20082011
KYMCO45020102015
KYMCOMXU 450 i20112015
SUZUKIDL 250 20172017
SUZUKIGSX 250 R20172018
SUZUKIGW 250 20132015
SUZUKIGSX-R 400 R19901992
SUZUKILT-A 400 F20022007
SUZUKILT-F 400 20022007
SUZUKILT-F 400 F20022007
SUZUKILT-A 450 X20072010
SUZUKILT-R 450 20062006
SUZUKILT-A 500 F20002001
SUZUKILT-A 500 F20022007
SUZUKILT-A 500 XP20102016
SUZUKILT-F 500 F19982002
SUZUKILT-F 500 F20032007
SUZUKIGSF 600 19952004
SUZUKIGSF 600 S19962004
SUZUKIGSR 600 20062010
SUZUKIGSX 600 F19882006
SUZUKIGSX-R 600 19972017
SUZUKIRF 600 R19931997
SUZUKIVS 600 GL19951997
SUZUKIDL 650 20042006
SUZUKIDL 650 A20072011
SUZUKIDL 650 A20072017
SUZUKIDL 650 A20112011
SUZUKIDL 650 X20072011
SUZUKIDL 650 XA20152017
SUZUKIGSF 650 N20052015
SUZUKIGSF 650 S20052015
SUZUKIGSX 650 F20082016
SUZUKIGSX 650 FA20082016
SUZUKISFV 650 20092016
SUZUKISFV 650 A20092016
SUZUKISV 650 A20162017
SUZUKISV 650 A20172017
SUZUKISV 650 A20172017
SUZUKISV 650 N19992010
SUZUKISV 650 NA20072010
SUZUKISV 650 S19992011
SUZUKISV 650 SA20072013
SUZUKISV 650 XA20182018
SUZUKILT-A 700 X20052007
SUZUKIGSR 750 20112016
SUZUKIGSR 750 A20122017
SUZUKIGSX 750 19982003
SUZUKIGSX 750 F19892006
SUZUKIGSX-R 750 19882017
SUZUKIGSX-R 750 R19881989
SUZUKIGSX-R 750 R SP19921995
SUZUKIGSX-R 750 W19921995
SUZUKIGSX-S 750 20152015
SUZUKIGSX-S 750 A20152017
SUZUKILT-A 750 X20082013
SUZUKILT-A 750 XP20092016
SUZUKIVS 750 GLEF19871987
SUZUKIVS 750 GLEP19871987
SUZUKIVS 750 GLF19861987
SUZUKIVS 750 GLP19861991
SUZUKIVL 800 20012004
SUZUKIVL 800 20052017
SUZUKIVL 800 C20072014
SUZUKIVS 800 GL19921999
SUZUKIVX 800 19901996
SUZUKIVZ 800 19972004
SUZUKIVZ 800 20052017
SUZUKIVZ 800 Z20092010
SUZUKIRF 900 R19941999
SUZUKIDL 1000 20022011
SUZUKIDL 1000 A20142018
SUZUKIDL 1000 XA20172018
SUZUKIGSX-R 1000 20012017
SUZUKIGSX-R 1000 A20152017
SUZUKIGSX-R 1000 R20172017
SUZUKIGSX-R 1000 Z20132013
SUZUKIGSX-S 1000 20152018
SUZUKIGSX-S 1000 A20152018
SUZUKIGSX-S 1000 F20152018
SUZUKIGSX-S 1000 FA20152018
SUZUKISV 1000 N20032007
SUZUKISV 1000 S20032007
SUZUKITL 1000 R19982002
SUZUKITL 1000 S19972001
SUZUKIGSX 1100 F19871994
SUZUKIGSX 1100 G19911996
SUZUKIGSX-R 1100 19861992
SUZUKIGSX-R 1100 W19931998
SUZUKIGSF 1200 A20062006
SUZUKIGSF 1200 N19962006
SUZUKIGSF 1200 S19962006
SUZUKIGSF 1200 SA19972006
SUZUKIGSX 1200 FS19982000
SUZUKIGSF 1250 N20072012
SUZUKIGSF 1250 S20072010
SUZUKIGSF 1250 SA20072016
SUZUKIGSX 1250 FA20102015
SUZUKIGSX 1250 FA20102016
SUZUKIGSX 1340 BK20082012
SUZUKIGSX-R 1300 R19992007
SUZUKIGSX-R 1340 R20082012
SUZUKIGSX-R 1340 RA20132017
SUZUKIGSX 1400 20012007
SUZUKIVS 1400 GL19872003
SUZUKIVL 1500 19982003
SUZUKIVL 1500 20052017
SUZUKIVLR 1800 20082011
SUZUKIVLR 1800 RT20082009
SUZUKIVZR 1800 BZ20142017
SUZUKIVZR 1800 R20062017
SUZUKIVZR 1800 R2N20082009
SUZUKIVZR 1800 RZ20072013
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.