Nitro 53030 Batteri

12V, 30Ah, 186x130x175, Syrefylt

Varenr:N-53030
Veil.949,00
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørPasser til
Beskrivelse

       

 

NITRO Batterier er en av verdens største produsenter av batterier til motorsykkel, firehjuling og snøscooter. NITRO Batterier er et økonomisk alternativ for de som ønsker et kvalitetsbatteri til en overkommelig pris.

 

Mange av batteriene fra Nitro er vedlikeholdsfrie, høypresterende batterier som har samme øvrige spesifikasjoner som standardbatterier men er optimale der høy effekt prioriteres. Disse batteriene gir mye kraft og lang levetid.

 

NITRO har over 125 forskjellige batterier, som dekker 99% av alle MC som er solgt nye i Europa. Nitro har blitt solgt i Norge i over 15 år.

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Nitro
Volt 12 Volt
Kapasitet 30 Ah
Type Batteri Konvensjonelt
Syre Syrefylt
AGM (Absorbent Glas Mat) Nei
Gel Nei
Lengde 186 mm
Bredde i MM 130 mm
Høyde 171 mm
Vekt Fylt 9.4 kg
Syrevolum 1.6 L
Ladestrøm Maks 15 AMP
Ladestrøm Standard 3 AMP
Cold Cranking Amps (CCA) 180 A


Tilbehør
Passer til
MerkeModellFraTil
BENELLI90019831983
BMWR 60/619731976
BMWR 60/719761980
BMWR 60TIC19781982
BMWR 6519881989
BMWR 65RT19851988
BMWK 7519841995
BMWK 75219841996
BMWK 75C19851990
BMWK 75RT19891996
BMWK 75S19841996
BMWR 75/619731976
BMWR 75/719731979
BMWR 8019771995
BMWR 8019941995
BMWR 80GS19871996
BMWR 80GS19901995
BMWR 80R19911994
BMWR 80RT19821995
BMWR 80TIC19781985
BMWR 90/619731976
BMWR 90S19731976
BMWK 119881993
BMWK 10019821988
BMWK 100219871990
BMWK 100LT19861991
BMWK 100RS19831992
BMWK 100RT19831989
BMWR 10019931996
BMWR 100/719761977
BMWR 100/7T19771984
BMWR 100GS19861994
BMWR 100GS19891996
BMWR 100R19911995
BMWR 100RS19761992
BMWR 100RT19781995
BMWR 100S19761980
DUCATI860GT/GTS19751976
DUCATI900SD19771979
LAVERDA1000RGA/RGS19831983
LAVERDA1000RGS19821982
LAVERDA1000RGS19841984
LAVERDA120019781979
LAVERDA1200TS19811981
MOTO GUZZI35019981999
MOTO GUZZIV 3519771979
MOTO GUZZIV 35II19801985
MOTO GUZZIV 35III19851987
MOTO GUZZIV 5019771979
MOTO GUZZIV 50III19801984
MOTO GUZZIV 50PA19922001
MOTO GUZZIV 6519821985
MOTO GUZZIV 6519861992
MOTO GUZZI75019932003
MOTO GUZZI75019982004
MOTO GUZZIV 7519921996
MOTO GUZZI85019781978
MOTO GUZZI850II19791980
MOTO GUZZI850III19811984
MOTO GUZZI850T319791979
MOTO GUZZI850T419801982
MOTO GUZZI850T519831988
MOTO GUZZI850T519952001
MOTO GUZZI100019831986
MOTO GUZZI100019831994
MOTO GUZZI100019871993
MOTO GUZZI100019901993
MOTO GUZZI100019931994
MOTO GUZZI1000GT19871991
MOTO GUZZI1000S19891994
MOTO GUZZI1000SP19791983
MOTO GUZZI1000SP II19881988
MOTO GUZZI1000SP III19891994
MOTO GUZZI110019941995
MOTO GUZZI110019941997
MOTO GUZZI110019992000
MOTO GUZZI110019992001
MOTO GUZZI110020012002
MOTO GUZZI110020012005
MOTO GUZZI110020022003
MOTO GUZZI110020032004
MOTO GUZZI110020032005
MOTO GUZZI110020032005
MOTO GUZZI1100EV19972001
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.